Biz Kimiz ?

Biricik Taşımacılık Turizm İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti. 1986 yılında Ragıp Biricik tarafından münferit olarak taşımacılık sektörüne giren ve 2015 yılında kurumsal olarak kurulan, bölgesel anlamda ilklere imza atmanın gururunu taşıyarak, “yolundan giden yorulmaz” ilkesiyle bugüne kadar 1.000.000 aşkın misafirini ağırlamanın heyecanı ile sizlere hizmet etmeye devam ediyor.

Stratejimiz

Sektördeki yeniliklerde lider olmak. Her zaman en büyük değil en iyi olmak. Gerek bireysel, gerekse kurumsal anlamda sürekli gelişmek. Teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunmak. Toplumsal değerlere sahip çalışma yaşamını sürdürmek ve çalışılması tercih edilen yegâne şirket olmak.

Misyonumuz

Sektörde bir numara olmak; Vizyonumuz çerçevesinde idari ve sürücü kadromuzun profesyonel bir ekip ruhu ile çalışmasını sağlıyor, müşterilerimizin güvenini kazanarak kaliteyi daima üst seviyede tutmayı hedefliyoruz. Teknolojik gelişimleri yakından takip ederek gelişime sürekli yatırım yapıyor, iş modelimizi devamlı geliştiriyoruz. Misafir ve çalışan memnuniyeti felsefesi ile lojistik çözümlerde öncü, prestijli bir marka olarak yurt içi ve yurt dışı tanınırlığı ön planda tutuyoruz. Sektörde bir numara olmayı vizyon edinme bilinciyle hizmet vermeye devam ediyoruz.

VİZYONUMUZ
[ ]
YILLIK TECRÜBE
[ +]
Misafir
[ +]
Araç filosu