Öğrenci Taşımacılığı

Öğrenci taşımacılığı, üzerinde durulması gereken ve son derece hassas bir hizmettir. Çok küçük yaştan başlayıp üniversite yaşlarına kadarki tüm çocuklar, ebeveynleri tarafından servis araçlarına emanet edilmektedir. Bu yüzden öğrencilerin öncelikle güvenilir bir şekilde seyahat etmesi gerekmektedir. Bu yüzden bu hizmet köklü ve profesyonel bir firma tarafından verilmelidir. Biricik Turizm Taşımacılık, güler yüzlü, tecrübeli ve bilinçli kadrosu ile öğrenci taşımacılığını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Taşıdığı çocukların gelecekte topluma faydalı bireyler olabilmesini sağlamak için alacakları eğitime katkıda bulunmayı amaçlayan Biricik Turizm Taşımacılık, bugüne kadar sahip olduğu sorumlulukların farkında olarak faaliyet göstermektedir. Güvenli, konforlu ve hijyenik bir ortam sunarak çocukların mutluluğunu esas almaktadır.

Yeni düzenlemeler ile birlikte birçok kriterin bulunduğu ve tüm kurallara uyulmasının zorunlu olduğu öğrenci taşımacılığı, Biricik Turizm Taşımacılık tarafından “A sınıfı Okul Taşıma Yetki Belgesi” ile yapılmaktadır. Yıllardır taşıdığı çocukların güvenliğinden sorumlu olan ve bugüne kadar tek bir şikayet dâhi almayan Biricik Turizm Taşımacılık, İzmir servis taşımacılığındaki profesyonelliğini kanıtlayan şirketler arasında yer almaktadır.

İzmir öğrenci taşımacılığı açısından son derece zor bir şehirdir. Trafiğin ve nüfusun oldukça fazla olduğu bir ilde gerekli tüm önlemler Biricik Turizm Taşımacılık tarafından alınmakta, öğrenciler zamanında ebeveynlerine teslim edilmektedir. Okul öncesi, ilk okul, orta okul, lise ve üniversite gibi küçük – büyük tüm yaş grubunu taşımaktadır. Biricik Turizm Taşımacılık bünyesindeki personel dışında başka hiçbir kişi servise alınmamaktadır.

Aliağa servis hizmetini fabrika, şirket ve benzeri tüm firmalara gerçekleştiren Biricik Turizm Taşımacılık, İzmir’in her bölgesindeki öğrencileri de kolay bir şekilde ulaştırmaktadır. Öğrenci taşımacılığında en önemli hususlardan biri de öğrencilerin eve zamanında gitmesini sağlamaktır. Biricik Turizm Taşımacılık, yetkin şoförleri ve son model araç filosu sayesinde bu hususu en iyi şekilde karşılamaktadır.

İzmir Servis Firmaları Arasında Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

·         İzmir personel taşımacılığında kullandığımız araçlarımızın yaşı maksimum 10 olmakta, yolcularımızın konforlu bir şekilde yolculuk etmeleri esas alınmaktadır.

·         Hizmet anlayışımız ve araç filomuz personel taşımacılığı yönetmeliğine uygundur.

·         Araçlarımızın bakımları günlük olarak takip edilmektedir.

·         Araç filomuzda A sınıfı olarak nitelendirilen Mercedes Vito, Volkswagen Caravelle, Mercedes Sprinter, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato, Citroen Jumper, Temsa Prestij, Otokar Sultan, Isuzu Nova, Mercedes Travego, Mercedes Tourismo, Man Fortuna, Temsa Safir, markalı araçlar bulunmaktadır.

·         Muayeneleri zaman geçirilmeden yapılan ısıtma ve soğutma sistemlerin sorunsuz çalışıldığından emin olunmaktadır. Hijyen ve temizliğin ön planda olduğu araçlar ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

100

Güvenlik

100

Konfor

100

Hijyen Koşulları