Personel Taşımacılığı

Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren, köklü bir firma olmanın tecrübesini hissettiren Biricik Turizm Taşımacılık, rahat ve güvenilir bir yolculuk güvencesi vermektedir. Taşıdığı personellerin zamanında evlerine ve iş yerlerine ulaşmasını sağlarken son model araç filosu ile konforlu bir yolculuk vaat etmektedir. Aliağa personel taşımacılığı denildiğinde akla ilk gelen firmalardan olan Biricik Turizm Taşımacılık, uzman şoför kadrosu sayesinde İzmir’in her yerine hizmet verebilmektedir. Problem çözme odaklı hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutması sayesinde taşıdığı personellerinin sorunlarına hızlı çözümler üretmektedir. Filosundaki araçların tüm bakımlarını tam ve zamanında yapmakta, seyahatin en iyi şekilde geçmesini sağlamaktadır.

Firmaların isteklerine özel düzenlemeler yaparak hem personel hem de şirketlere esnek bir hizmet sunan Biricik Turizm Taşımacılık, bu politikası sayesinde müşteri memnuniyetini de maksimumda tutmaktadır. Her gün sabah ve akşam olmak üzere ortalama 1.000 kişiyi taşıyarak sektörde aktif bir şekilde faaliyet göstermeye devam etmektedir. Uygun fiyat seçenekleri, 50 araçtan fazla olan geniş filosu ve deneyimli ekibiyle istek ve ihtiyaçlar en iyi şekilde karşılanmaktadır. 

Personel Taşımacılığında Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

·         İzmir personel taşımacılığında kullandığımız araçlarımızın yaşı maksimum 10 olmakta, yolcularımızın konforlu bir şekilde yolculuk etmeleri esas alınmaktadır.

·         Hizmet anlayışımız ve araç filomuz personel taşımacılığı yönetmeliğine uygundur.

·         Araçlarımızın bakımları günlük olarak takip edilmektedir.

·         Araç filomuzda A sınıfı olarak nitelendirilen Mercedes Vito, Volkswagen Caravelle, Mercedes Sprinter, Volkswagen Crafter, Fiat Ducato, Citroen Jumper, Temsa Prestij, Otokar Sultan, Isuzu Nova, Mercedes Travego, Mercedes Tourismo, Man Fortuna, Temsa Safir, markalı araçlar bulunmaktadır.

·         Muayeneleri zaman geçirilmeden yapılan ısıtma ve soğutma sistemlerin sorunsuz çalışıldığından emin olunmaktadır. Hijyen ve temizliğin ön planda olduğu araçlar ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

100

Güvenlik

100

Konfor

100

Hijyen Koşulları