VIP Taşımacılığı

İş seyahatlerinde, müşteri gezilerinde ya da şehir içinde ultra konforlu, lüks ve güvenli bir seyahat deneyimi yaşamak isterseniz, Biricik Turizm Taşımacılık A sınıfı araçları ve uzman şoför kadrosuyla hizmetinizde. Havalimanı transfer hizmetleri başta olmak üzere özel misafirler için gerekli yolculuklar veya şirket seyahatleri için ulaşım derdini ortadan kaldıran Biricik Turizm Taşımacılık, uygun fiyatlar ve kaliteli bir deneyim vaat etmektedir. Vip Taşımacılık hizmeti Aliağa ve İzmir dışında, İstanbul, Ankara, Antalya, Dalman ve Bodrum gibi noktalarda da müşterilerine sunulmaktadır. Ayrıca şoförlü ve şoförsüz araç kiralama seçeneği ile de tüm talep ve ihtiyaçlara yanıt verebilmektedir. 
İzmir VIP Taşımacılık Firmaları Arasında Bizi Neden Tercih Etmelisiniz?

·         Tamamen konfor için dizayn edilen, en yeni model araçlar ile yolcularımızın rahat bir yolculuk geçirmeleri esas alınmaktadır.

·         Hizmet anlayışımız ve araç filomuz personel taşımacılığı yönetmeliğine uygundur.

·         Araçlarımızın bakımları günlük olarak takip edilmektedir.

·         Araç filomuzda A sınıfı olarak nitelendirilen araçlar ve bu araçları sorunsuz süren deneyimli sürücülerimiz bulunmaktadır.

·         Muayeneleri zaman geçirilmeden yapılan ısıtma ve soğutma sistemlerinin sorunsuz çalışıldığından emin olunmaktadır. Hijyen ve temizliğin ön planda olduğu araçlar ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

100

Güvenlik

100

Konfor

100

Hijyen Koşulları